Projektant pozemních staveb

Stavební inženýři

Hledáte práci v lokalitě Pelhřimov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 6. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Pelhřimov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme: znalost programu AutoCAD.

Nutný telefonický kontakt předem!
Místo výkonu práce: PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.
Palackého 48
Pelhřimov, Pelhřimov 393 01
Mzda: 21700 - 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 8. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 6. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Projektant pozemních staveb“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Pelhřimov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Pelhřimov.