Projektant pozemních staveb

Stavební inženýři

Hledáte práci v lokalitě Pelhřimov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 17. 7. 2019 na Úřadu práce ČR - Pelhřimov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Požadujeme: znalost programu AutoCAD.

Nutný telefonický kontakt předem!
Místo výkonu práce: PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.
Palackého 48
Pelhřimov, Pelhřimov 393 01
Mzda: 20000 - 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 15. 9. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 17. 7. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Projektant pozemních staveb“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Pelhřimov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Pelhřimov (za poslední 4 týdny).