Úřad práce Kontaktní pracoviště Písek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Písek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Písek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel VŠE PRO TISK s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 4000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pracovník/ce kontroly - obsluha 3d měřícího přístroje

Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce kontroly - obsluha 3d měřícího přístroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Protivín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Řidič mkd

Zaměstnavatel APA Logistik a.s. nabízí práci na pozici "Řidič mkd" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Dojič/dojička

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo Chyšky nabízí práci na pozici "Dojič/dojička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chyšky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Ošetřovatel skotu

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo Chyšky nabízí práci na pozici "Ošetřovatel skotu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chyšky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Obsluha míchárny krmných směsí

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo Chyšky nabízí práci na pozici "Obsluha míchárny krmných směsí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chyšky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5 - 160,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Administrativní pracovník/ce se zz, /tzp

Zaměstnavatel VPT Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce se zz, /tzp" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Kontrolor/ka

Zaměstnavatel PIKATRON CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Správa e-shopu

Zaměstnavatel Alverma s.r.o. nabízí práci na pozici "Správa e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel PĚKNICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Výkupčí kovů

Zaměstnavatel CELIA - CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Výkupčí kovů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lety.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.