Úřad práce Kontaktní pracoviště Písek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Písek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Písek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Ostraha

Zaměstnavatel PM PRODUCTION s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Učitel/ka anglického jazyka na střední škole

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Písek nabízí práci na pozici "Učitel/ka anglického jazyka na střední škole" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31490 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Sociální pracovník/ce

Zaměstnavatel Jihočeské centrum pro zdravotně postižerné a seniory o.p.s. nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Administrativní pracovník/ce na ekonomickém úseku

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce na ekonomickém úseku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Učitel/ka 2. stupně - aprobace český jazyk

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Záhoří nabízí práci na pozici "Učitel/ka 2. stupně - aprobace český jazyk" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Záhoří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Montážní dělník - domácí práce

Zaměstnavatel Kiffinger a Kopp s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník - domácí práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci v autoservisu

Zaměstnavatel AUTO PELI s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci v autoservisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Jaroslav Vondrášek nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 99,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Ivana Hadáčková nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15800 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Protivín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Ošetřovatel koní

Zaměstnavatel Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS nabízí práci na pozici "Ošetřovatel koní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Švadlena, stříhačka

Zaměstnavatel Alžběta Vlášková nabízí práci na pozici "Švadlena, stříhačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.