Úřad práce Písek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Písek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Písek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel Petr Novák nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kožlí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel EKOLOGICKÉ CENTRUM - ELEKTRÁRNA KRÁLOVSKÉHO MĚSTA nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 21 týdně) a nabízená mzda 9534 - 10097,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Obchodní specialista/ka

Zaměstnavatel VŠE PRO TISK s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní specialista/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel EKOLOGICKÉ CENTRUM - ELEKTRÁRNA KRÁLOVSKÉHO MĚSTA nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 21 týdně) a nabízená mzda 9534 - 10097,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bohumil Kůs nabízí práci na pozici "Venkovní obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Pracovník/ce do studené kuchyně

Zaměstnavatel Miloslav Císařovský nabízí práci na pozici "Pracovník/ce do studené kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Řidič malého dodávkového automobilu - rozvoz potravin okres písek

Zaměstnavatel Miloslav Císařovský nabízí práci na pozici "Řidič malého dodávkového automobilu - rozvoz potravin okres písek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pomocné práce - úklid

Zaměstnavatel PONTES Písek s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce - úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Geodet/ka

Zaměstnavatel GK Plavec - Michalec Geodetická kancelář s.r.o. nabízí práci na pozici "Geodet/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Úředně oprávněný/á zeměměřičský/á inženýr/ka - geodet/ka

Zaměstnavatel GK Plavec - Michalec Geodetická kancelář s.r.o. nabízí práci na pozici "Úředně oprávněný/á zeměměřičský/á inženýr/ka - geodet/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Pomocný/á průvodce v muzeu, asistent/ka v dílničce, pomocná síla pro úklid

Zaměstnavatel Království času, z.s. nabízí práci na pozici "Pomocný/á průvodce v muzeu, asistent/ka v dílničce, pomocná síla pro úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Protivín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.