Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Písek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Písek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Písek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2021.

Ostraha

Zaměstnavatel PM PRODUCTION s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Učitel/ka anglického jazyka na střední škole

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Písek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31490 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Sociální pracovník/ce

Zaměstnavatel Jihočeské centrum pro zdravotně postižerné a seniory o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Montážní dělník - domácí práce

Zaměstnavatel Kiffinger a Kopp s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Administrativní pracovník/ce na ekonomickém úseku

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci v autoservisu

Zaměstnavatel AUTO PELI s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Jaroslav Vondrášek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 99,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Ošetřovatel koní

Zaměstnavatel Jezdecký spolek ZAHRÁDKA FAUNUS hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Švadlena, stříhačka

Zaměstnavatel Alžběta Vlášková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Ošetřovatel koní - noční hlídač

Zaměstnavatel Zemský hřebčinec Písek s.p.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.