Úřad práce Kontaktní pracoviště Plzeň

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Plzeň. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Plzeň:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 105 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pracovník/ce e-shopu

Zaměstnavatel Jiří Hrdý nabízí práci na pozici "Pracovník/ce e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 1.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Rada/odborný rada – specialista veřejných zakázek v projektu „vzdělávání a dovednosti pro trh práce ii (vdtp ii)“ v odboru kanceláře krajské pobočky úřadu práce čr v plzni

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Rada/odborný rada – specialista veřejných zakázek v projektu „vzdělávání a dovednosti pro trh práce ii (vdtp ii)“ v odboru kanceláře krajské pobočky úřadu práce čr v plzni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, služební poměr a nabízená mzda 22980,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Social Point s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Obchodní referent/ka

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň nabízí práci na pozici "Obchodní referent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel EnergoSlužby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pracovník/pracovnice ve službách - výdej jídel, prodej zboží

Zaměstnavatel EnergoSlužby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ve službách - výdej jídel, prodej zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Švadlena

Zaměstnavatel STYL PLZEŇ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Krejčová/švadlena/šička

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Krejčová/švadlena/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10700 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Exekutorský koncipient - plzeňský kraj

Zaměstnavatel JUDr. Jitka Wolfová nabízí práci na pozici "Exekutorský koncipient - plzeňský kraj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Operátoři ve výrobě - montáž elektroniky

Zaměstnavatel Asteelflash Plzeň s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři ve výrobě - montáž elektroniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.