Úřad práce Kontaktní pracoviště Plzeň

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Plzeň. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Plzeň:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Krejčová/švadlena/šička

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Krejčová/švadlena/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Pomocný údržbář

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Dělník kompletace textilu

Zaměstnavatel Profiscan s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník kompletace textilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel A-ROYAL Service s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Informatik/informatička

Zaměstnavatel Krajský soud v Plzni nabízí práci na pozici "Informatik/informatička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24900 - 33790,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Informatik - technik

Zaměstnavatel Krajský soud v Plzni nabízí práci na pozici "Informatik - technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22600 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Administrativa, asistence pro obchodní zástupce skupiny čez

Zaměstnavatel Cardinal Point s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativa, asistence pro obchodní zástupce skupiny čez" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Luďka Urbánková nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Luďka Urbánková nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel Maonel s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Pracovník/ce prádelny - žehlení prádla

Zaměstnavatel INPRA Bohemia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce prádelny - žehlení prádla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel ETD TRANSFORMÁTORY a.s. nabízí práci na pozici "Hlavní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.