Programátor/ka ve strojírenství

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Domažlice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 5. 2021 na Kontaktní pracoviště Plzeň. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje svou kancelář v Plzni a vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici programátora ve strojírenství. Odpovídající finanční ohodnocení, soc. výhody. Požadujeme odpovídající technické vzdělání a znalosti v oblasti automatizační techniky, programování PLC, přednostně v Siemens STEP7. Vhodné pro absolventy. Znalost NJ, AJ vítaná. Plat stanoven dohodou na základě schopností a pracovního nasazení. Zaměstnanecké benefity (13. plat, stravenky atd.)
Místo výkonu práce: Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o., Plzeň
Zahradní 1092 /56a
Domažlice, Plzeňský kraj 344 01
Mzda: 35000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 12. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 15. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Programátor/ka ve strojírenství“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Plzeňský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Plzeň.