Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Prachatice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Prachatice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Prachatice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Realitní specialista

Zaměstnavatel Czech Smart Company s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 5. 2021.

Personalista/ka

Zaměstnavatel Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Uklízečka

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Údržbář - řidič

Zaměstnavatel Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18470 - 19770,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Montážní dělník - obsluha poloautomatického stroje

Zaměstnavatel OTAVA, výrobní družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Dělník/dělnice ve výrobě pro truhlářské práce

Zaměstnavatel KAREL BAUER s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17688,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Prachatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.