Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Prachatice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Prachatice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Prachatice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Údržbář - seřizovač

Zaměstnavatel OTAVA, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Údržbář - seřizovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 150,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Konzultant o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant o2 prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000 - 62000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Uklízečka

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 90.5,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Strážný - pracovník ostrahy

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.56,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční a.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 3800 - 7600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2021.

Montážní dělník - obsluha poloautomatického stroje

Zaměstnavatel OTAVA, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Montážní dělník - obsluha poloautomatického stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 24000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Realitní specialista

Zaměstnavatel Czech Smart Company s.r.o. nabízí práci na pozici "Realitní specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 50000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel Garance Písek Int. s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 105,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Prachatice. Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2021.