Úřad práce Kontaktní pracoviště Praha 10

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Praha 10. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Praha 10:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník - ostraha objektu

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Recepční ubytovny

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ubytovny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 6.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Specialisté/speditér automotive

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialisté/speditér automotive" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 80000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha-Štěrboholy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Operátoři call centra

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel Vladimír Stašík nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Řeporyje.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Zaměstnavatel Vladimír Stašík nabízí práci na pozici "Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Řeporyje.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Zaměstnavatel Limpio SP, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční a.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.

Prodavač/ka - pokladní

Zaměstnavatel WIKY, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha-Dolní Měcholupy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 12. 2020.

Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Truck & Bus Media, s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.