Redaktoři (kromě technických)

Redaktoři (kromě technických)

Hledáte práci v lokalitě Praha 10 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Truck & Bus Media, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Praha 10. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Redaktor/ka
Hledáme na částečný úvazek posilu, která má zkušenost s redakční prací - konkrétně se psaním článků, vedením rozhovorů, editací a korekturou textů.
Práce není fyzicky náročná, takže je vhodná i pro držitele průkazu OZP.

Praha:

iveta.honsova@tbmedia.cz

Místo výkonu práce: Truck & Bus Media, s.r.o.
Žirovnická 3133 /6
Praha 10, Hlavní město Praha 106 00
Mzda: 16500 - 18000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 11. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 24. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Redaktoři (kromě technických)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Truck & Bus Media, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 10.