Čističi vozidel

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Hledáte práci v lokalitě Praha 5 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Drive Master, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 26. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Praha 2. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

kontakt:Muchová Vladislava, tel.: +420 775 881 337.
Přijmeme zaměstnance na průběžné čistění vozidel na Praze 10. Možnost dohody na zkrácený pracovní poměr. Nabízíme mzdu 115,- Kč/hod.Podmínka je ID, OZP. Prosím volejte

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Drive Master, s.r.o. - Žirovnická
Zdíkovská 3133 /6
Praha 5, Hlavní město Praha 150 00
Mzda: 4700 - 5300,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 21. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 26. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Čističi vozidel“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Drive Master, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 2.