Recepční na vš koleji

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Hledáte práci v lokalitě Praha 9 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BLESK Servis s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 26. 8. 2020 na Kontaktní pracoviště Praha 2. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

MVP: Chemická 953, 148 00 Praha 4
Kontakt: Radoslav Pribišan, tel.: 733 470 473, e-mail: radoslav.pribisan@bleskservis.cz
Hledáme recepční pro vysokoškolské koleje v Praze 4. K dispozici denní i noční směny, možnost výběru. Určeno pouze pro OZP (invalidní důchodce). Podmínkou alespoň základy AJ. Mzda od 100 Kč/hod. + příplatky. V případě zájmu kontaktujte technika zakázky: 733 470 473, radoslav.pribisan@bleskservis.cz (nutno domluvit schůzku v sídle společnosti: Ocelářská 21, Praha 9 - na objektu kolejí není technik trvale přítomen)

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: BLESK Servis s.r.o. Praha 4
Ocelářská 953
Praha 9, Hlavní město Praha 190 00
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 9. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Recepční na vš koleji“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BLESK Servis s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 2.