Crm advisor

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BlueLink International CZ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Praha 2. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

kontakt:Hernandez Mariana, tel.: 773 333 809, e-mail: phernandezpiedras@bluelinkservices.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Na Florenci č.p. 2116/15, Praha 1.Anglický jazyk slovem i písmem na úrovni minimálně C1 (velmi pokročilý), francouzský jazyk slovem i písmem na úrovni minimálně C1 (velmi pokročilý), zkušenost s Distančním zákaznickým servisem alespoň 1 rok (zákaznický servis poskytovaný přes telefon, email, sociální média).
Místo výkonu práce: BlueLink International CZ s.r.o.
Na Florenci 2116 /15
Praha, Hlavní město Praha 110 00
Mzda: 31000 - 37000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 25. 6. 2018
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 5. 6. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Crm advisor“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BlueLink International CZ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 2.