Ministerský rada oddělení realizace mezinárodních projektů odboru evropských programů a dotací

Rozpočtáři specialisté

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI. Nabídka byla vystavena dne 11. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Praha 2. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Popis místa:
Kontrola žádostí o poskytnutí finanční podpory, zpráv o realizaci, zpráv o udržitelnosti a dalších relevantních dokumentů vztahujících se k realizaci projektů OSS mimo ESIF; zpracovávání žádostí o poskytnutí finanční podpory, zpráv o realizaci, zpráv o udržitelnosti a dalších relevantních dokumentů vztahujících se k realizaci projektů Ministerstva spravedlnosti mimo ESIF; finanční plánování a průběžná kontrola finančních plánů a projektů; komunikace s ostatními orgány státní správy a poskytovateli dotací; koordinace činnosti projektů s přímým dopadem na Ministerstvo spravedlnosti; kontrola dodržování metodiky Instrukce Ministerstva spravedlnosti systému projektového řízení projektů a Metodického manuálu pro projektové řízení; administrace PM portálu s informacemi o projektech realizovaných v resortu justice.

Požadujeme:

zaslání žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo ve lhůtě do 9. října 2019 Ministerstvu spravedlnosti ČR.

Nabídka práce byla platná do 9. 10. 2019.

Místo výkonu práce: MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI
Vyšehradská 424 /16
Praha, Hlavní město Praha 128 00
Mzda: 26480 - 39790,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2019
Pracovněprávní vztah: Služební poměr
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 9. 10. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 13. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ministerský rada oddělení realizace mezinárodních projektů odboru evropských programů a dotací“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 2.