Medical writer

Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PrimeVigilance s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Praha 3. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Degree in Pharmacy (or Medicine or Biology) or related working experience
Good understanding of Pharmacovigilance is an advantage
Medical Writer will be responsible for medical writing including: PSURs/PBRERs, PADERs, ACOs, DSURs, RMPs, CSEs, Signal detection reports, PSMF
meal vouchers (after probation period), contribution for life/pension insurance (1500/month first 2 years, 2500 after 2 years), FlexiPass - 3000/year and 5000/year after 1 year within company, multisport card, language courses (Czech, English, Spanish, German), soft and hard skills courses, beverages at the office, teambuildings, social eventsMísto výkonu práce: PrimeVigilance s.r.o. MVP
Štětkova 1638 /18
Praha, Hlavní město Praha 140 00
Mzda: 28000 - 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 7. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 28. 8. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 8. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Medical writer“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PrimeVigilance s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 3 (za poslední 4 týdny).