Medical writer

Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PrimeVigilance s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Praha 3. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Degree in Pharmacy (or Medicine or Biology) or related working experience
Good understanding of Pharmacovigilance is an advantage
Medical Writer will be responsible for medical writing including: PSURs/PBRERs, PADERs, ACOs, DSURs, RMPs, CSEs, Signal detection reports, PSMF
meal vouchers (after probation period), contribution for life/pension insurance (1500/month first 2 years, 2500 after 2 years), FlexiPass - 3000/year and 5000/year after 1 year within company, multisport card, language courses (Czech, English, Spanish, German), soft and hard skills courses, beverages at the office, teambuildings, social eventsNabídka práce byla platná do 28. 8. 2019.

Místo výkonu práce: PrimeVigilance s.r.o. MVP
Štětkova 1638 /18
Praha, Hlavní město Praha 140 00
Mzda: 28000 - 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 7. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 28. 8. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 8. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Medical writer“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PrimeVigilance s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 3 (za poslední 4 týdny).