Úřad práce Praha 4

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Praha 4. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Praha 4:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 2.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Pracovníci pro lehkou montáž (elektromechanik)

Zaměstnavatel Elektropřístroj s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci pro lehkou montáž (elektromechanik)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 12.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Regulatory credit risk modelling analyst

Zaměstnavatel UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. nabízí práci na pozici "Regulatory credit risk modelling analyst" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 65000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Ctp operátor - předtisková příprava a výroba tiskových forem

Zaměstnavatel Reproflex s.r.o. nabízí práci na pozici "Ctp operátor - předtisková příprava a výroba tiskových forem" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Operátor - předtisková příprava ofset/digitální tisk/dokončovací práce

Zaměstnavatel Reproflex s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor - předtisková příprava ofset/digitální tisk/dokončovací práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Pomocní kuchaři

Zaměstnavatel Fakultní Thomayerova nemocnice nabízí práci na pozici "Pomocní kuchaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 4. 2022.

Správce informačních a komunikačních technologií

Zaměstnavatel Institut pro veřejnou správu Praha nabízí práci na pozici "Správce informačních a komunikačních technologií" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22980 - 33790,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 4. 2022.

Programátoři

Zaměstnavatel SCS Software s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátoři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 4. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 4. 2022.

Bezpečnostní pracovník/recepční

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 4. 2022.

Grafik - dtp operátor - příprava pro flexotisk počet požadovaných zaměstnanců:

Zaměstnavatel Reproflex s.r.o. nabízí práci na pozici "Grafik - dtp operátor - příprava pro flexotisk počet požadovaných zaměstnanců:" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35611 - 35611,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 4. 2022.