Software development engineer

Vývojáři softwaru

Hledáte práci v lokalitě Praha 12 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Siemens Industry Software, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 3. 2020 na Kontaktní pracoviště Praha 4. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: Mezi vodami 2035/31,Modřany
Kontakt: Hruška Roman, e-mail: roman.hruska@siemens.com, 724 003 366


Návrh a implementace cloud-nativ webové služby pomocí jazyků TypeScript, JavaScript a Python pro podporu webových klientů simulačního softwaru založeného na fyzice Simcenter STAR-CCM+ (tvorba kódu, který umožňuje existujícímu softwarovému produktu Simcenter STAR-CCM+ pracovat přes internet místo nutnosti místní instalace do počítače zákazníka).

Design and implement cloud-native web services using the TypeScript, JavaScript and Python languages to support web clients of the Simcenter STAR-CCM+ physics-based simulation software.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Siemens Industry Software, s.r.o. Mezi vodami
Mezi Vodami 2035 /31
Praha 12, Hlavní město Praha 143 00
Mzda: 70000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 12. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 25. 3. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Software development engineer“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Siemens Industry Software, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 4.