Farmaceutičtí asistenti

Farmaceutičtí asistenti

Hledáte práci v lokalitě Praha 4, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Techno life s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 13. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Praha 4. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Farmaceutičtí asistenti“ (vhodné pro OZP)

Kontakt: tel.: 608956190, e-mail: info@technolige.cz

Upřesňující informace:

Přijmeme farrmaceutickou asistentku / asistenta do lékárny v Praze (metro Kačerov). Jedná se o práci na HPP, pracovní doba: PO - PÁ 8-19.00 hod., SO 8-16 hod. Požadujeme odpovídající vzdělání středoškolské či vyšší odborné v oboru farmaceutický laborant / asistent, samostatnost, svědomitost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení.
Zaměstnanecké výhody: bonusy z obratu

Nabídka práce byla platná do 29. 10. 2021.

Místo výkonu práce: Techno life s.r.o._Budějovická Praha 4
Budějovická 614 /45
Praha 4, Hlavní město Praha 140 00
Mzda: 30000 - 37000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dělené směny
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 29. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 15. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Farmaceutičtí asistenti“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Techno life s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 4. Nabídka práce „Farmaceutičtí asistenti“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 4.