Provozní pracovník v kavárně

Pomocníci v kuchyni

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Help You Corporation s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 10. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Praha 5. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Kontakt: tel.: 776 818 081
Pracovní místo je určeno pouze pro invalidní duchodce 1 až 3 stupeň.
Jedná se o práci v Sociální kavárně min. na poloviční úvazek s možností návýšení. Hledáme hlavné spolehlivé lidi, praxe je výhodou, ale není nutná. Pracovní náplň se týká výpomoci v kuchyni, mytí nádobí, příprava surovin pro vaření.


Nabídka práce byla platná do 16. 12. 2019.

Místo výkonu práce: Help You Corporation s.r.o.MVP
K Botiči 1439 /5
Praha, Hlavní město Praha 101 00
Mzda: 8500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2019
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 16. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 12. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Provozní pracovník v kavárně“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Help You Corporation s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 5.