Sw diagnostik

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 21. 5. 2019 na Úřadu práce ČR - Praha 6. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

MVP: Střední č.p. 57/7, Praha 6 - Veleslavín
Kontakt: Rohlové Markéta, tel.: 235094324, e-mail: rohlova@beko-plm.cz

Náplň práce:

o Schvalování designu a dokumentace
o Zkušenost s návrhem SW pod OS Linux
o Automatické testování
o Testování HW
o Zlepšování v integrovaných systémech

Požadavky:

o SŠ/VŠ technického směru
o Min. 3 roky na pozici vývojáře SW
o Znalost C, C++
o Zkušenosti s verzovacím SW Git
o Práce s oscilloskopem a logickým analyzátorem
o Znalost Tcl, Bash, Perl, Expect
o Rychlá adaptace na nové prostředí
o Ochotu učit se novým věcem
o Ochotu cestova v rámci ČR i zahraničí
Nabízíme
o Práci pro renomované zákazníky
o Individuální finanční ohodnocení
o Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
o Bonusy v závislosti na výkonu
o Služební vůz, flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, ….
o Možnost služebního ubytování
o Práce v příjemném kolektivu
o Možnost home office

Nabídka práce byla platná do 4. 6. 2019.

Místo výkonu práce: B E K O Engineering, spol. s r.o. 001
Střední 57 /7
Praha, Hlavní město Praha 162 00
Mzda: 25000 - 35000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 6. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Sw diagnostik“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .