Pracovník recepce - ostraha vpp

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Hledáte práci v lokalitě Praha 11 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti b.a. OKO 69 s.r.o. Nabídka byla vystavena dne 10. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště Praha 8. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Náplň práce:
  • Ostraha objektu, práce na recepci
  • Kontrola vstupů a vjezdů do objektu
  • Zápisy do evidenčních knih
  • Směnný provoz

Požadujeme:
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Spolehlivost a flexibilitu
  • Certifikát strážný č.68-008-e výhodou, ne podmínkou
  • I pro osoby ozp

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-e
  • Pravidelná školení ???
  • Náborový příspěvek 10.000,-kč (5.000,-kč po odpr.zkuš.doby a 5.000,-kč po odpracovaném roce)??
  • Výborná dopravní dostupnost mhd????

Nabídka práce byla platná do 26. 2. 2021.

Místo výkonu práce: B.a. OKO 69 s.r.o - 003
Babická 2329 /2
Praha 11, Hlavní město Praha 149 00
Mzda: 106.6,-Kč / hodina
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 26. 2. 2021

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník recepce - ostraha vpp“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .