Všeobecná sestra, praktická sestra

Všeobecné sestry a porodní asistentky bez specializace

Hledáte práci v lokalitě Praha 15, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Váš praktik s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 7. 10. 2021 na Úřadu práce ČR - Praha 8. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Všeobecná sestra, praktická sestra“ (vhodné pro OZP)

Kontakt:

e-mailem: vedeni.vaspraktik@gmail.com

Pro naši soukromou praxi všeobecného praktického lékaře hledáme spolehlivou zdravotní sestru či bratra. Jedná se o ambulantní provoz s možností plánování dopoledních a odpoledních směn bez práce v noci a o víkendech. Kandidát by měl být schopný vykonávat tuto práci bez odborného dohledu. Pro více informací, prosím, volejte na níže uvedené číslo, kde Vám vše rádi osobně představíme. Nejdůležitější je pro nás osobní kontakt, zájem o kvalitní moderní přístup k medicíně a potřebám pacientů. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, příjemný a profesionální kolektiv, zázemí rodinné společnosti, ochotu přizpůsobit se Vašim představám, možnost vlastní realizace, podporu dalšího vzdělávání, stálou pracovní dobu 30-40 hodin týdně. Je možná též práce na flexibilní, zkrácený úvazek dle Vaší potřeby. Možná je také spolupráce v naší nové ordinaci v Hloubětíně, v případě zájmu uchazeče.
Těšíme se na Váš kontakt, s pozdravem MUDr. Jan Pavel Novák, +420608565969, vedeni.vaspraktik@gmail.com.

Zaměstnanecké výhody: Nadstandardní platové ohodnocení, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace, profesionální kolektiv, přizpůsobení se individuálním požadavkům.

Nabídka práce byla platná do 24. 10. 2021.

Místo výkonu práce: Váš praktik s.r.o.. MVP Milánská
Milánská 414
Praha 15, Hlavní město Praha 109 00
Mzda: 36500 - 55500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 24. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Všeobecná sestra, praktická sestra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Váš praktik s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 15. Nabídka práce „Všeobecná sestra, praktická sestra“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 8.