Reprezentant partnerské prodejny vodafone

Prodavači v prodejnách

Hledáte práci v lokalitě Praha 5 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti realBizz s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 6. 2018 na Kontaktní pracoviště Praha 8. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: Zličín, Řevnická č.p. 121/1, Praha 5
Kontaktní osoba: Pašek Dalibor, tel.: 775 014 353, e-mail: info@realbizz.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Hledáme reprezentanty/prodejce partnerské prodejny Vodafone (prodejna Albert Hypermarket v Čestlicích, Benešově a v obchodních centrech v Praze 10 Štěrboholech a v Praze 5 na Zličíně) Co budete pro nás dělat? Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej. Administrativa, starost o chod prodejny.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč.

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: RealBizz s.r.o. - místo výkonu práce Zličín
Řevnická 121 /1
Praha 5, Hlavní město Praha 155 21
Mzda: 21000 - 45000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2018
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Reprezentant partnerské prodejny vodafone“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti realBizz s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 8.