Software engineer

Vývojáři softwaru

Hledáte práci v lokalitě Praha 8-Karlín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti NCR Česká republika, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 20. 10. 2020 na Kontaktní pracoviště Praha 8. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo práce: Rohanské nábřeží č.p. 678/29, Praha 8

M:


Kandidát musí mít vynikající znalost programování v C++/C#.NET, XML, MS SQL, Visual Studio, Microsoft Win32API, dále zkušenost s analýzou a objektovým programováním. Dále aktivní znalost angličtiny, nutnost komunikační dovednosti i po telefonu.

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: NCR Česká republika, spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 678 /29
Praha 8-Karlín, Hlavní město Praha 186 00
Mzda: 51188 - 60000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 7. 9. 2016
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Software engineer“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti NCR Česká republika, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 8.