Pracovníci výroby a prodeje autoklíčů a klíčů

Nástrojaři a příbuzní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Praha 8, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Jdunato s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 27. 7. 2021 na Úřadu práce ČR - Praha 8. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovníci výroby a prodeje autoklíčů a klíčů“ (vhodné pro OZP)

Přijmeme pracovníka do výroby a prodeje autoklíčů a klíčů a souvisejícího sortimentu. Jedná se o trvalý pracovní poměr. Platový start na 125-155 Kč na hodinu, který roste přímo úměrně s projevy odborného růstu. Zajímavá práce pro osobu s technickým myšlením, se zájmem o automobilovou techniku, se základními znalostmi práce s počítačem, s příjemným vystupováním v kontaktu se zákazníky. Praxe v oboru je výhodou. Pracoviště je v Praze 5 - Zličín, nebo OD Kotva, Praha 1, Nám. Republiky.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Jdunato s.r.o.
Křižíkova 679 /65a
Praha 8, Hlavní město Praha 186 00
Mzda: 23500 - 30500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci výroby a prodeje autoklíčů a klíčů“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Jdunato s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Praha 8. Nabídka práce „Pracovníci výroby a prodeje autoklíčů a klíčů“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Praha 8.