Pracovník/pracovnice úklidu

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Praha 9 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Bartoň a Partner s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště Praha 8. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Začátek pracovní doby v 8.00 hod. Možné nastoupit ihned.
Náplň práce: úklid pokojů (převlékání ložního prádla), soc. zařízení, společných prostor
Uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (731 872 540) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Nabídka práce byla platná do 19. 2. 2021.

Místo výkonu práce: Bartoň a Partner s.r.o. - Poděbradská
Poděbradská 1016 /32
Praha 9, Hlavní město Praha 190 00
Mzda: 11400,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 19. 2. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 2. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/pracovnice úklidu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Bartoň a Partner s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 8.