Úřad práce Praha 9

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Praha 9. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Praha 9:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklid kancelářských a výrobních prostor praha 10, uhříněves /3 hod/denně

Zaměstnavatel EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid kancelářských a výrobních prostor praha 10, uhříněves /3 hod/denně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Prodavač smíšeného zboží - prodavač v trafice

Zaměstnavatel Marcela Adámková nabízí práci na pozici "Prodavač smíšeného zboží - prodavač v trafice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Operátor call centra

Zaměstnavatel HelpGroup s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14500 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Prodavači v květinářství

Zaměstnavatel Michaela Malíšková nabízí práci na pozici "Prodavači v květinářství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 5. 2020.

Lékaři se specializací v různých oborech

Zaměstnavatel Poliklinika Prosek a.s. nabízí práci na pozici "Lékaři se specializací v různých oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2020.

Všeobecná sestra -odd. eeg

Zaměstnavatel Poliklinika Prosek a.s. nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra -odd. eeg" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2020.

Prodavač/ka dámské módy

Zaměstnavatel FANY-MODA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka dámské módy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Všeobecné účetní

Zaměstnavatel Poliklinika Prosek a.s. nabízí práci na pozici "Všeobecné účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Projektant technik - konstruktér výrobní dokumentace

Zaměstnavatel Vokoun & Pokorný s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant technik - konstruktér výrobní dokumentace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Přípravář výroby v oboru klempířské výrobky a provětrané fasády

Zaměstnavatel Vokoun & Pokorný s.r.o. nabízí práci na pozici "Přípravář výroby v oboru klempířské výrobky a provětrané fasády" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Pracovníci ostrahy, strážní - výjezdová skupina

Zaměstnavatel DISCRET TS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní - výjezdová skupina" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2020.

Řidič/ka

Zaměstnavatel L.O.B. agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 120 - 140,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.