Úřad práce Kontaktní pracoviště Praha 9

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Praha 9. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Praha 9:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Středoškolský učitel/učitelka anglického jazyka

Zaměstnavatel Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100 nabízí práci na pozici "Středoškolský učitel/učitelka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha-Čakovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Řidič praha 4 roztyly - skupina b

Zaměstnavatel EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič praha 4 roztyly - skupina b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4633,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5702,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Asistent manažera

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent manažera" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Odborní účetní všeobecní

Zaměstnavatel JELÍNEK interiér s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Obsluha food tracku (gastroprovoz)

Zaměstnavatel POSTIMINIUM s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha food tracku (gastroprovoz)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 18.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Radiologičtí asistenti

Zaměstnavatel Poliklinika Prosek a.s. nabízí práci na pozici "Radiologičtí asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 8. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.

Bezpečnostní pracovník - vrátný/ná

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - vrátný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.