Bezpečnostní pracovník - vrátný/ná

Vrátní

Hledáte práci v lokalitě Coffeyville nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti M&M Object Security s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 20. 9. 2020 na Kontaktní pracoviště Praha 9. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Kontakt: mmsecurity@centrum.cz
Bezpečnostní agentura přijme na pozici vrátné. Pracovní pozice je vhodná pro invalidní důchodce. Možnost zkráceného úvazku, čerpat zálohy na mzdu, výkonnostní odměny, příspěvek na sportovní aktivity.
Místo výkonu práce: M&M Object Security s.r.o. - 001
Coffeyville 683/8, Kansas
67337
Mzda: 14600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Bezpečnostní pracovník - vrátný/ná“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti M&M Object Security s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Kansas naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 9.