Operátoři počítačů pro kontrolu dat

Operátoři počítačů pro kontrolu dat

Hledáte práci v lokalitě Praha 11 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Marcela Adámková. Nabídka byla vystavena dne 18. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Praha 9. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Telefonický kontakt: Po-Pá 8,00-16,00
Jen pro osoby OZP!!! Možnost střídaní poloh - stání/sezení. Požadujeme schopnost aktivně pracovat s penězi. Zkrácený úvazek 25 hod./týdně.

Místo výkonu práce: Marcela Adámková - 009 (Billa - Rozvoj)
Křejpského 1752 /2
Praha 11, Hlavní město Praha 149 00
Mzda: 10000 - 10500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 18. 11. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 20. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátoři počítačů pro kontrolu dat“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Marcela Adámková nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 9.