Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Hledáte práci v lokalitě Praha 9 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Top Hostel s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 26. 4. 2018 na Kontaktní pracoviště Praha 9. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Kont.: email. baginsky@tophostel.cz
Recepční v hotelu, výhodou znalost RJ, popř. AJ. Po dohodě se zaměstnavatelem možno domluvit jednosměnný provoz nebo zkrácený úvazek.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Top Hostel s.r.o. - Místo výkonu práce Drahobejlova 17
Drahobejlova 1058 /17
Praha 9, Hlavní město Praha 190 00
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2018
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 26. 4. 2018

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Top Hostel s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Praha 9.