Úřad práce Kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště pro Prahu-východ. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště pro Prahu-východ:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Disponent tuzemských přeprav

Zaměstnavatel Englmayer CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Disponent tuzemských přeprav" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zeleneč.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Referent provozu

Zaměstnavatel SCHENKER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Referent provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strančice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Speciální pedagog - učitel

Zaměstnavatel Základní škola Nerudova, Říčany, okres Praha-východ nabízí práci na pozici "Speciální pedagog - učitel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 28000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Vychovatel školní družiny

Zaměstnavatel Základní škola Nerudova, Říčany, okres Praha-východ nabízí práci na pozici "Vychovatel školní družiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 24000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Asistenti učitelů

Zaměstnavatel Základní škola Nerudova, Říčany, okres Praha-východ nabízí práci na pozici "Asistenti učitelů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 25000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Říčany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy (vkd)

Zaměstnavatel ASTRA TRANS s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič vnitrostátní kamionové dopravy (vkd)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jirny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Technik

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Skladníci ht

Zaměstnavatel SCHENKER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladníci ht" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strančice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Operátor strojního zařízení

Zaměstnavatel FERMATA, a. s. nabízí práci na pozici "Operátor strojního zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čelákovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2021.

Technik

Zaměstnavatel TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Úvaly.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2021.