Ostraha objektu

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Bystročice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti M Security and Cleaning s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 15. 9. 2020 na Kontaktní pracoviště pro Prahu-západ. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Žádáme uchazeče, aby první kontakt byl pouze přes tel. nebo emailovou korespondenci uvedenou v tomto dotazníku. Není žádoucí, aby se chodili hlásit přímo na adresu uvedeného objektu.
email:kubajkova@msecurity.cz

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: M Security and Cleaning s.r.o. Jeneč
779 00
Mzda: 13000 - 14000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 9. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha objektu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti M Security and Cleaning s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště pro Prahu-západ.