Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Vestec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Vestec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Vestec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.56 - 135,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vestec. Nabídka práce byla publikována dne 3. 1. 2022.

Úklidový pracovník a rozvozář obědů

Zaměstnavatel Služby KPŽ s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník a rozvozář obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 102,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vestec. Nabídka práce byla publikována dne 18. 10. 2021.

Právník

Zaměstnavatel Služby KPŽ s.r.o. nabízí práci na pozici "Právník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 300,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Vestec. Nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2021.

Pokladní v kasínu - zákaznický servis

Zaměstnavatel FANY-CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní v kasínu - zákaznický servis" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Vestec. Nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.