Úřad práce Kontaktní pracoviště Přerov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Přerov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Přerov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Zaměstnavatel StrongMed s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Administrátor/administrátorka e-shopu

Zaměstnavatel GardenTechnik ŠOBORA s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrátor/administrátorka e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Konzultant/ka o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka o2 prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2021.

Manipulant/manipulantka

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulant/manipulantka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Moštěnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Učitel/učitelka odborných stavebních předmětů

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257 nabízí práci na pozici "Učitel/učitelka odborných stavebních předmětů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lipník nad Bečvou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Svářeč

Zaměstnavatel PROGRESS OK a.s. nabízí práci na pozici "Svářeč" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Elektrikář pro údržbu

Zaměstnavatel PROGRESS OK a.s. nabízí práci na pozici "Elektrikář pro údržbu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel ENFAMIX s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2021.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2021.

Vývojový pracovník/pracovnice - výpočtář

Zaměstnavatel CoSiS s.r.o. nabízí práci na pozici "Vývojový pracovník/pracovnice - výpočtář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Řidič mkd

Zaměstnavatel MOSS logistics s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič mkd" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.