Úřad práce Kontaktní pracoviště Přerov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Přerov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Přerov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka do výroby a čištění interiérů firemních aut

Zaměstnavatel CarlingWest s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka do výroby a čištění interiérů firemních aut" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice - detektiv prodejny

Zaměstnavatel ČOS - Česká ochranná společnost a.s. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel Pizza boy s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Správce/správcová budovy

Zaměstnavatel Jiří Pliska nabízí práci na pozici "Správce/správcová budovy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Eagle Eyes a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel FRITPOM s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lipník nad Bečvou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Člen/členka výjezdové skupiny

Zaměstnavatel SMOBEZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Člen/členka výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Vrátný/vrátná - strážný

Zaměstnavatel SMOBEZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná - strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel BBA HRANICE, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/pracovnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bělotín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pracovník/pracovnice na roznost letáků

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Olomoucko, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice na roznost letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kojetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu - uklízeč/ka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu - uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Barista/baristka - číšník/servírka

Zaměstnavatel ZOE EXCLUSIVE s.r.o. nabízí práci na pozici "Barista/baristka - číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Přerov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.