Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Litoměřice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Litoměřice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Litoměřice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Milan Vančo nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/pomocná kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8300 - 9500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Bufet.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Strážný/á, vrátný/ná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 103.2,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 103.2,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Strážný/á, vrátný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Strážný/strážná - vrátný/vrátná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná - vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Strážný/á, vrátný/ná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/ná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 99.9,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.