Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Praha 9 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BLESK Servis s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Příbram. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pozice: pracovníci ostrahy, strážní
Vhodné pro OZP.
Hledáme pracovníky ostrahy pro stavební zakázku v obci Počaply. Především noční směny s obchůzkovou činností, možnost denních směn pouze během víkendů.
Nástup od 8.3.2021. Mzda od 100,- Kč/hod. ( 20 000,- Kč )
V případě zájmu kontaktujte technika zakázky - Radek Mendlík, tel.: 736 159 855, radek.mendlik@bleskservis.cz. Nechodit bez tel. dohody na stavbu, technik není trvale přítomen
Místo výkonu práce: Počaply, okr. Příbram

Nabídka práce byla platná do 19. 3. 2021.

Místo výkonu práce: BLESK Servis s.r.o. - Počaply
Ocelářská
Praha 9, Hlavní město Praha 190 00
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 8. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Noční provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 19. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci ostrahy, strážní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BLESK Servis s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Příbram.