Specialisté zákaznické péče s doplňkovým prodejem po telefonu

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Hledáte práci v lokalitě Příbram nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti CZC.cz s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 4. 2018 na Úřadu práce ČR - Příbram. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pozice: specialisté zákaznické péče s doplňkovým prodejem po telefonu
Vhodné i pro OZP.
Životopis zašlete e-mailem na martina.brodska@mallgroup.cz
Tvým úkolem bude zjišťovat spokojenost našich stávajících klientů s jejich nákupem a nabídnout jim k tomu vhodné doplňkové produkty dle jejich potřeb (připojištění, prodloužená záruka aj.). Za své úspěchy v prodeji získáš také motivující finanční ohodnocení (bonusy, provize z prodeje).
Ideální bude, pokud: budeš mít zkušenost s prací z prodejního callcentra či telemarketingu, máš proaktivní přístup k zákazníkům, máš ukončené středoškolské vzdělání, máš zkušenosti s prodejem a tah na branku, máš příjemný projev, nebojíš se komunikovat se zákazníky.
A co za to získáš? Motivací k prodeji ti budou také finanční bonusy a provize, budeš s námi budovat nový proces poprodejní péče o naše zákazníky, pracovní stůl a židli v moderní kanceláři společnosti CZC.cz v Příbrami, přátelský kolektiv, který Ti pomůže s rozjezdem, dog friendly office, stravenky, Multisport kartu, večírky, VIP nákupní klub, 20 dní dovolené + 5 relax dní v roce, pracovní dobu Po-Pá s možností výběru 8-hodinové pracovní směny v rozmezí 8:30 - 19:00.
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office, children-friendly office, rozjezd zcela nového projektu
Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 22 000,- Kč
Kontakt: Brodská Martina, e-mail: martina.brodska@mallgroup.com
Místo výkonu práce: CZC.cz s.r.o., Brodská č.p. 570, Příbram V-Zdaboř

Nabídka práce byla platná do 8. 8. 2018.

Místo výkonu práce: CZC.cz s.r.o.
Brodská 570
Příbram, Příbram 261 01
Mzda: 18000 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 8. 8. 2018
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 8. 2018

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Specialisté zákaznické péče s doplňkovým prodejem po telefonu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti CZC.cz s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Příbram naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Příbram (za poslední 4 týdny).