Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Sedlec-Prčice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Sedlec-Prčice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Sedlec-Prčice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pokladní jízdenek lanové dráhy

Zaměstnavatel MONÍNEC s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní jízdenek lanové dráhy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Sedlec-Prčice. Nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Asistenti vychovatelů

Zaměstnavatel Základní škola a Dětský domov, Sedlec-Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Asistenti vychovatelů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Sedlec-Prčice. Nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.