Úřad práce Kontaktní pracoviště Rakovník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Rakovník. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Rakovník:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Roznášení letáků

Zaměstnavatel Westody Office s.r.o. nabízí práci na pozici "Roznášení letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Rakovník. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Čistá. Nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2021.

Výdej obědů

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s.r.o. nabízí práci na pozici "Výdej obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Louny. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Kontrolní a pomocné práce

Zaměstnavatel ASPO CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolní a pomocné práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Rakovník. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Šička pracovních oděvů

Zaměstnavatel Martin Bartoš nabízí práci na pozici "Šička pracovních oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000 - 14400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Nové Strašecí. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Řidiči autobusu

Zaměstnavatel Transdev Střední Čechy s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči autobusu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 39000 - 49000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Rakovník. Nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Asistenti finančních poradců

Zaměstnavatel Lukáš Černohorský nabízí práci na pozici "Asistenti finančních poradců" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 110 - 130,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Lubná. Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Kontrolní a pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení

Zaměstnavatel ASPO CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolní a pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 144 - 163,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Rakovník. Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 3800 - 7600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Zaměstnavatel BERTA group s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Rakovník. Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Manažer/ka obchodního týmu

Zaměstnavatel Ing. Miroslav Veverka nabízí práci na pozici "Manažer/ka obchodního týmu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 55000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Rakovník. Nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.