Úřad práce Kontaktní pracoviště Rakovník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Rakovník. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Rakovník:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátní - vážní

Zaměstnavatel Družstvo Agrochmel Kněževes nabízí práci na pozici "Vrátní - vážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kněževes.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Truhlář

Zaměstnavatel Miloslav Uher nabízí práci na pozici "Truhlář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 110.3 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Slabce.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Pomocníci v kuchyni

Zaměstnavatel Sýkora & Grieger s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Křivoklát.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní, vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Obsluha vrátnice - recepce

Zaměstnavatel BOHEMIA PROFESSIONAL AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha vrátnice - recepce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hořesedly.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Noční expedient/ka

Zaměstnavatel Pekárna Kněževes Group, s.r.o. nabízí práci na pozici "Noční expedient/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kněževes.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Řidič/ka sk. c, e

Zaměstnavatel Marián Lutišan nabízí práci na pozici "Řidič/ka sk. c, e" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zavidov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Farmaceutičtí asistenti

Zaměstnavatel "Lékárna Na Sekyře, spol. s r.o." nabízí práci na pozici "Farmaceutičtí asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 29000 - 34000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rakovník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2021.

Tazatelé průzkumů

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Tazatelé průzkumů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Pomocná administrativa

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná administrativa" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel ALMA MATER, o.p.s. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 37000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Strašecí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.