Kontrolní a pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Hledáte práci v lokalitě Rakovník nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ASPO CZ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 7. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Rakovník. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Kontrolní a pomocné práce pro automobilový průmysl.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost a flexibilitu.
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příplatky za odpolední a noční směnu, přesčasovou práci, práci ve svátek, práci v sobotu a neděli. odměny v případě neabsence, odměny v třísměnném provozu, odměny za efektivitu, kvalitu, závodní stravování, svozovou dopravu, dlouhodobou pracovní příležitost, práci v perspektivní společnosti.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně na adrese Huřviny 67, Rakovník (Po-Pá, 7:00-15:00 hod.), tel. 777321140 (Po-Pá, 7:00-15:00 hod.) nebo e-mailem info@aspocz.eu

Nabídka práce byla platná do 23. 12. 2020.

Místo výkonu práce: ASPO CZ s.r.o. - pracoviště Rakovník
Huřviny
Rakovník, Středočeský kraj 270 36
Mzda: 144 - 163,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 12. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 23. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 9. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kontrolní a pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ASPO CZ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Středočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Rakovník.