Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Rakovník nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FAEE, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 11. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Rakovník. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Vhodné pro OZP. Dvanáctihodinové směny vč. svátků a víkendů. Po domluvě možnost osmihodinových směn. Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Certifikát "strážný" možné zprostředkovat.
Náplň práce: hlídání parkoviště.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem.
Zaměstnanecké výhody: příplatky ke stanovené mzdě, možnost záloh, poskytnutí firemního oděvu, získání firemních benefitů.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: kontaktovat předem e-mailem ostraha@1lb.cz nebo telefonicky 770 101 095 (PO-PÁ mezi 10:00-16:00 hod.).

Nabídka práce byla platná do 25. 9. 2019.

Místo výkonu práce: FAEE, s.r.o. - pracoviště
Lubenská 1588
Rakovník, Rakovník 269 01
Mzda: 13500 - 15000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2019
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 30 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 25. 9. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 11. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci ostrahy, strážní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti FAEE, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Rakovník naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Rakovník.