Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Rakovník nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FAEE, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 11. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Rakovník. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Vhodné pro OZP. Dvanáctihodinové směny vč. svátků a víkendů. Po domluvě možnost osmihodinových směn. Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Certifikát "strážný" možné zprostředkovat.
Náplň práce: hlídání parkoviště.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem.
Zaměstnanecké výhody: příplatky ke stanovené mzdě, možnost záloh, poskytnutí firemního oděvu, získání firemních benefitů.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: kontaktovat předem e-mailem ostraha@1lb.cz nebo telefonicky 770 101 095 (PO-PÁ mezi 10:00-16:00 hod.).
Místo výkonu práce: FAEE, s.r.o. - pracoviště
Lubenská 1588
Rakovník, Rakovník 269 01
Mzda: 13500 - 15000,-Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 30 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 25. 9. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pracovníci ostrahy, strážní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .