Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Holoubkov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Holoubkov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Holoubkov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Cnc frézař

Zaměstnavatel OLBRICH - CZ, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holoubkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Dělník/dělnice - žehlení, drobné šití

Zaměstnavatel PRIUM s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holoubkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2019.

Učitel/ka v mateřské škole

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres R hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 10920 - 12608,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holoubkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2019.