Úřad práce Rumburk

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Rumburk. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Rumburk:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný pracovník údržby

Zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Lipová u Šluknova 4 nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník údržby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19770,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lipová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Výrobci cukrovinek

Zaměstnavatel CEDROVATKA, sociální družstvo nabízí práci na pozici "Výrobci cukrovinek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krásná Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Koordinátor/ka výroby

Zaměstnavatel LUKRA - Contact, s.r.o. nabízí práci na pozici "Koordinátor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rumburk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Pracovníci ostrahy, strážní - jiříkov

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní - jiříkov" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jiříkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Pracovníci ostrahy, strážní - varnsdorf

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní - varnsdorf" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Prodavači v potravinářství

Zaměstnavatel CEDROVATKA, sociální družstvo nabízí práci na pozici "Prodavači v potravinářství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krásná Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Pracovníci obsluhy v prádelně

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci obsluhy v prádelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Asistentka vedení společnosti

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistentka vedení společnosti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Personalista

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Personalista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Pomocný účetní

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Řidič

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Údržbář nemovitosti

Zaměstnavatel SIMEVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář nemovitosti" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Varnsdorf.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.