Obchodní asistent

Obchodní referenti

Hledáte práci v lokalitě Jiříkov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 13. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Rumburk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: Štefánikova 568/1, 407 53 Jiříkov .

Různorodá pracovní náplň s možností se specializovat na činnosti: telefonický a mailový kontakt s klienty, vytváření databází, zpracovávání poptávek, výběrových řízení, tvorba prezentací, správa sociálních sítí, psaní článků a další. Konkrétní náplň dle zkušeností, zájmů a osobních předpokladů.
Zájemci o volnou pracovní pozici zašlou svůj životopis na email: prace.brno@mpvp.cz nebo osobně doručí na adresu MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o., Jarní 52, 614 00 Brno.

Možný zkráceného i nepravidelného úvazku

Kontakt:telefonicky v dobe 7:00 - 11:00 hod., nebo osobně na adsrese Štefánikova 568/1, 407 53 Jiříkov, 7:00-11:00 hod., popř. e-mailem
Místo výkonu práce: MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. - pracoviště Jiříkov
Štefanikova 568 /1
Jiříkov, Ústecký kraj 407 53
Mzda: 18500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 7. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 16. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obchodní asistent“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Ústecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Rumburk.