Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Turnov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Turnov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Turnov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník

Zaměstnavatel Tomáš Prokorát hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.

Pečovatel/ka o děti

Zaměstnavatel Spirála Turnov, z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 11150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel INVALA, v.o.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5200 - 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Dělníci - kompletace kartonových obalů a páskování

Zaměstnavatel Alfa Facility s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Šička/švadlena

Zaměstnavatel Tomáš Prokorát hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Údržbář areálu (správce)

Zaměstnavatel DIAS TURNOV, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.5 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Senior .net c# programátor investičních aplikací (home office+equity)

Zaměstnavatel Futures s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 40000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Obchodní zástupce pro region liberec, jablonec nad nisou, mladá boleslav

Zaměstnavatel ETEC.CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Operátor výroby

Zaměstnavatel AGBA automotive a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.