Strážný/strážná

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Turnov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KBS Security s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 15. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Semily. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

vzdělání: zák., vyuč.

požadujeme čistý trestní rejštřík, certifikát na strážného výhodou, nikoliv podmínkou.

Nástup od 1. 10. 2020, práce vhodná pro OZP. Na uvedené adrese není sídlo společnosti, kontakt buď telefonicky (8-15 hod.), popř. emailem.Nabídka práce byla platná do 1. 2. 2021.

Místo výkonu práce: KBS Security s.r.o. Turnov
Za Viaduktem 2150
Turnov, Liberecký kraj 511 01
Mzda: 12600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 18. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 2. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážný/strážná“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti KBS Security s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Liberecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Semily.