Úřad práce Kontaktní pracoviště Strakonice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Strakonice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Strakonice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/dělnice

Zaměstnavatel PERABAL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Vyšší soudní úřednice/úředník

Zaměstnavatel Okresní soud ve Strakonicích nabízí práci na pozici "Vyšší soudní úřednice/úředník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26020 - 37720,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu - pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Garance Písek, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pomocná cukrářka

Zaměstnavatel A MANO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná cukrářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Drahonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pracovník/ce výroby v pražírně kávy

Zaměstnavatel A MANO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce výroby v pražírně kávy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15500 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Drahonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel A MANO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6400 - 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Drahonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Uklízeč/ka (obsluha mycího stroje)

Zaměstnavatel Garance Písek Int. s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka (obsluha mycího stroje)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Konstruktér - přípravář zakázek do výroby

Zaměstnavatel MBM WESTRA s.r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktér - přípravář zakázek do výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sousedovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Vedoucí výroby

Zaměstnavatel MBM WESTRA s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 65000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sousedovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Pomocný pracovník prádelny

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Pomocný pracovník prádelny

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.