Uklízeč/ka (obsluha mycího stroje)

Ostatní uklízeči a pomocníci

Hledáte práci v lokalitě Písek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Garance Písek Int. s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 11. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Strakonice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Obsluha sedacího mycího stroje (strojní úklid). Pro osoby se ZP
Požadována trestní bezúhonnost
Pracovní poměr na dobu určitou 7 měsíců s možností prodloužení
KONTAKT: NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, ZAMĚSTNAVATEL NENÍ V AREÁLU TRVALE PŘÍTOMEN. Kontatní osoba: Drobný, tel.: 382219120, e-mail: info@garancepisek.cz. telefonicky Po-čt: 6:00-13 hod., pátek 6-12hod.
Místo výkonu práce: Garance Písek Int. s.r.o. - prac. Vodňany
Sedláčkova 1282
Písek, Jihočeský kraj 397 01
Mzda: 100,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 18. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Uklízeč/ka (obsluha mycího stroje)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Garance Písek Int. s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Strakonice.