Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Strakonice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Strakonice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Strakonice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ročtář zti a út

Zaměstnavatel PROTOM Strakonice, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Vyšší soudní úřednice/úředník

Zaměstnavatel Okresní soud ve Strakonicích hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26020 - 37720,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Garance Písek, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Uklízeč/ka (obsluha mycího stroje)

Zaměstnavatel Garance Písek Int. s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Strážný - pracovní ostrahy

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.56,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Obsluha v kavárně v dětském centru

Zaměstnavatel Zdeňka Živná hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2021.