Vyšší soudní úřednice/úředník

Vyšší soudní úředníci

Hledáte práci v lokalitě Strakonice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Okresní soud ve Strakonicích. Nabídka byla vystavena dne 10. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště Strakonice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

POŽADAVKY: ukončené magisterské studium na vysoké škole v ČR v oboru právo
státní občanství ČR, trestní bezúhonnost, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce : rozhodovací činnost podle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství
KONTAKT: telefonicky v úředních hodinách, Ing. Kubelová Blanka, Brabcová Marie tel.: 383355101, 383355108, 606684100
Místo výkonu práce: Okresní soud ve Strakonicích
Smetanova 455
Strakonice, Jihočeský kraj 386 01
Mzda: 26020 - 37720,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 13. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vyšší soudní úřednice/úředník“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Okresní soud ve Strakonicích nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Strakonice.