Úřad práce Kontaktní pracoviště Šumperk

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Šumperk. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Šumperk:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Konzultant/ka, pracovník/ce podpory informačního systému

Zaměstnavatel GUBI computer systems s.r.o. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka, pracovník/ce podpory informačního systému" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Asistent/ka ekonomického oddělení

Zaměstnavatel ÚSOVSKO FOOD a.s. nabízí práci na pozici "Asistent/ka ekonomického oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klopina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel TECOS GROUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mohelnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Řidič/ka nákladního automobilu

Zaměstnavatel TECOS GROUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka nákladního automobilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mohelnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Asistent/ka technologa

Zaměstnavatel MDL s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka technologa" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Libina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Operátor/ka zakružovacího stroje

Zaměstnavatel GETURA PLUS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka zakružovacího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Libina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Švadlena/krejčí - šič/šička

Zaměstnavatel MACTE spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Švadlena/krejčí - šič/šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Pracovník/ce odklízení sněhu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce odklízení sněhu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 135,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13650,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Pokojská/ý

Zaměstnavatel Relax centrum Kolštejn, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokojská/ý" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Branná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Učitel/ka ict (s možností kombinace úvazku učitel/ka - technik/čka ict)

Zaměstnavatel Střední škola řemesel, Šumperk nabízí práci na pozici "Učitel/ka ict (s možností kombinace úvazku učitel/ka - technik/čka ict)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 11. 2021.