Prodavač/ka - pokladní

Prodavači smíšeného zboží

Hledáte práci v lokalitě Olšany nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh. Nabídka byla vystavena dne 15. 3. 2019 na Úřadu práce ČR - Šumperk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka na plný pracovní úvazek.

Náplň práce:

  • Aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
  • Práce na pokladně
  • Dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:

  • Ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
  • Vstřícné a příjemné vystupování
  • Loajalitu a časovou flexibilitu
Prodejní doba: Po - Pá 7.00 - 16.30 hod., So 7.30 - 11.00 hod. Vhodné i pro OZP. Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email zamykalova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.

Nabídka práce byla platná do 29. 3. 2019.

Místo výkonu práce: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Olšany
Olšany 143, Šumperk
789 62
Mzda: 13410,-Kč / měsíc
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 29. 3. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Prodavač/ka - pokladní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .